We've updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Animal friendly

by CYMEON X

/
1.
INTRO 01:16
2.
JESTEŚMY ALTERNATYWĄ NIE TYLKO DLA SIEBIE WIEMY, ŻE NAJLEPIEJ DZIAŁAĆ RAZEM SZACUNEK DLA CIEBIE I SZACUNEK DLA NAS BO LICZY SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM CZŁOWIEK JESTEŚMY GARŚCIĄ PIASKU, KTÓRA ROZSADZI TRYBY MASZYNY BĘDZIEMY KRWAWIĆ JAK RANA, KTÓRA NIGDY NIE MOŻE SIĘ ZAGOIĆ BĘDZIEMY KRWAWIĆ JAK RANA, KTÓRA NIGDY NIE MOŻE SIĘ ZAGOIĆ NIC NIE ZABIERZE NASZEJ ZŁOŚCI Z SAMEGO ŚRODKA WYPRUTEGO WNĘTRZA JESTEŚMY W TYM PUNKCIE W NASZYM ŻYCIU, W KTÓRYM DZIAŁAMY JAK ZACIŚNIĘTA PIĘŚĆ I BĘDZIEMY KRZYCZEĆ I KRZYCZEĆ ILE SIŁ NAM STARCZY W PŁUCACH BĘDZIEMY KRWAWIĆ JAK RANA, KTÓRA NIGDY NIE MOŻE SIĘ ZAGOIĆ BĘDZIEMY KRWAWIĆ JAK RANA, KTÓRA NIGDY NIE MOŻE SIĘ ZAGOIĆ WCIĄŻ PŁONIE W NAS PASJA I WŚCIEKŁOŚĆ! ! !
3.
TU I TERAZ 04:48
KOSMOS MYŚLI OGARNIAM TU I TERAZ BEZMIAR MARZEŃ PĘDZI RAZEM ZE MNĄ WAŻNY MOMENT, KTÓRY MNIE WYPYCHA WAŻNE POWIETRZE KTÓRYM ODDYCHAM ŻYJĘ DLA SIEBIE, ŻYJĘ DLA INNYCH NIE JESTEM JASZCZURKĄ LEŻĄCĄ NA SŁOŃCU WSTAŁEM I JESTEM, JESTEM WIĘC WALCZĘ NIGDY NIE STANĘ, IDĘ PRZED SIEBIE! TU I TERAZ! ! ! ŻYJĘ JAKBY ŚWIAT MIAŁ SIĘ SKOŃCZYĆ A JUTRO MIAŁO NIGDY NIE NADEJŚĆ DAJĘ OD SIEBIE WSZYSTKO CO NAJLEPSZE DAJĘ DLA ŻYCIA CAŁE MOJE SERCE! KREW I CIAŁO, POT I ŁZY WSZYSTKO CO MOGĘ, WSZYSTKO CO WE MNIE DO TCHU OSTATNIEGO, DO OSTATNICH SIŁ PÓKI ISKRA WE MNIE SIĘ TLI ! TU I TERAZ! ! ! PÓKI JEST WE MNIE ŻYCIE I NADZIEJA PÓKI JEST WE MNIE OSTATNIA KROPLA KRWI TAK DŁUGO JAK ŻYŁY JĄ POMPUJĄ TAK DŁUGO JAK MOGĘ JESZCZE ŻYĆ! BO JUTRO MOŻE NIGDY NIE NADEJŚĆ BO JUTRO MOŻE NIGDY NIE NADEJŚĆ BO JUTRO MOŻE NIE NADEJŚĆ! TU I TERAZ! ! !
4.
BESTIA 03:19
OBUDZIŁY MNIE KRZYKI, PARSZYWE PRZEKLEŃSTWA STRZAŁY NA WIWAT I WRZASKI DLA ODWAGI CZY TO JA JESTEM TĄ BEZLITOSNĄ BESTIĄ, KTÓRĄ TRZEBA ZABIĆ I OBEDRZEĆ ZE SKÓRY? TO JAK W TYM WIERSZU CO PRZYSZLI NOCĄ I KOLBAMI W DRZWI ŁOMOTALI DLA ŚWIETNEJ ZABAWY, DLA ZWYKŁEJ ROZRYWKI PRZECIEŻ JA WAM NIC NIE ZROBIŁEM BESTIA... BESTIIAAAAAA!!! BESTIA... BESTIIAAAAAA!!! KŁY I PAZURY PRZECIWKO KARABINOM!!! MOJE KŁY I PAZURY PRZECIWKO KARABINOM!!! KŁY I PAZURY PRZECIWKO KARABINOM!!! MOJE KŁY I PAZURY PRZECIWKO KARABINOM!!! MOJE CIAŁO BROCZY, KREW ZOSTAWIA ŚLADY TAMCI SĄ WSZĘDZIE I Z KAŻDEJ STRONY SZCZUJĄ UCIEKAM, ALE PRZECIEŻ NIE MA DOKĄD PĘDZĘ Z JEDNĄ TYLKO MYŚLĄ O ZEMŚCIE PRZEDZIERAM SIĘ, CHOĆ PEWNIE PRZY TYM ZGINĘ MYLĘ TROPY, OMIJAM ZASADZKI I WNYKI ICH JEST WIELU, JA SAM! ICH JEST WIELU, JA SAM!- BĘDĄ SIĘ CHWALIĆ, ŻE ZABILI OKRUTNEGO POTWORA BESTIA... BESTIIAAAAAA!!! BESTIA... BESTIIAAAAAA!!! KŁUSOWNIK CZY TEN, KTÓRY STRZELA ZGODNIE Z PRAWEM RESZTKAMI SIŁ DOSIĘGNĘ KAŻDEGO Z NICH KRWAWY KONIEC SPLECIONY Z PRZERAŻENIEM MOJE KŁY I PAZURY PRZECIWKO KARABINOM ! ! !
5.
PRZEBUDZENIE 02:57
NIE WIDZIEĆ, NIE SŁYSZEĆ, NIE MÓWIĆ! IDEALNA RECEPTA NA WSZYSTKO TO JEST PRZECIEŻ TAK POWSZECHNE ODWRÓCIĆ GŁOWĘ I NIE MYŚLEĆ... CIERPIENIE I ŚMIERĆ NA MASOWĄ SKALĘ IGNORANCJA TOCZY LUDZKĄ DUSZĘ GOTOWY PRODUKT W NASZYCH USTACH ZAMKNĄĆ OCZY I ZAPOMNIEĆ... ZAMKNĄĆ OCZY I ZAPOMNIEĆ... ZAMKNĄĆ OCZY I ZAPOMNIEĆ... NIEEEEEEEEEE ! ! ! ! SPOKÓJ, CISZA, STAGNACJA PRAWDA – TO KREW NA NASZYCH DŁONIACH PRAWDA – TO STRACH W ICH SPOJRZENIU SMUTEK, KRZYK I CIERPIENIE IDEALNA RECEPTA NA WSZYSTKO ODWRÓCIĆ GŁOWĘ I NIE MYŚLEĆ... SZEPCZĄCE WYRZUTY SUMIENIA ZAMKNĄĆ OCZY I ZAPOMNIEĆ... ŚWIADOMOŚĆ! PO PROSTU OTWÓRZMY OCZY! PRZEBUDZENIE! PODNIEŚMY ZASŁONĘ ILUZJI! DZIAŁANIE! WYBIERZMY DROGĘ BEZ CIERPIENIA! PRZEBUDZENIE! PODNIEŚMY ZASŁONĘ ILUZJI! ŚWIADOMOŚĆ! PRZEBUDZENIE! PO PROSTU OTWÓRZMY OCZY! OTWÓRZMY OCZY! OTWÓRZMY OCZY! PO PROSTU OTWÓRZMY OCZY!
6.

about

Nagranie - czerwiec/sierpień 2014 roku w Silent Scream Studio/Muzyczna Szwalnia/Rozbrat Riot Studio – realizacja Marcin „Czaja” Czajka/Jędras
Mix by Marcin „Czaja” Czajka, Warszawa 2014
Mastering: Jarek „Smok” Smak & Mario Dziurex, Studio As One, Warszawa 2014

credits

released October 12, 2014

license

all rights reserved

tags

about

CYMEON X Poznań, Poland

contact / help

Contact CYMEON X

Report this album or account

If you like CYMEON X, you may also like: